fbpx

Przedsmak 2020: Nigdy nie jest za wcześnie aby myśleć o kolejnych żniwach

Napisał  Lis 03, 2019

Żniwa zakończyły się już jakiś czas temu, a obecnie w najlepsze trwają zbiory kukurydzy. Firma Claas już teraz zachęca do skorzystania z oferty kombajnów, które mogą pracować na polach klientów już w następnym sezonie.

Nigdy nie jest za wcześnie aby myśleć o kolejnych żniwach – takim hasłem Claas zachęca do skorzystania z oferty na kombajny, sieczkarnie samojezdne oraz wielkogabarytowe prasy kostkujące w kampanii sprzedaży przedsezonowej, czyli tegoroczna oferta „Przedsmak 2020”, oferująca wiele korzyści, w tym m.in. rabat do 7%wartości maszyny za wcześniejszą płatność.

Akcja promocyjna to również rabat rabat do 50%na atrakcyjne pakiety wyposażenia, finansowanie 0% na 5 lat, 5 lat Remote Service, a także profesjonalny wózek narzędziowy CLAAS za 1 zł netto.

Szyte na miarę według firmy Claas
W ofercie firmy CLAAS znajdziemy również możliwość sfinansowania zakupu nowych maszyn na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jest to kilka opcji finansowania, w tym: „Pożyczka prawdziwe 0%”, czyli 4 x 25% na kombajn, sieczkarnię oraz prasę wielkogabarytową oraz oferta na 5 lat z oprocentowaniem 0 % w skali roku.

Bezpieczna transakcja gwarantowana przez producenta
Finansowania fabryczne CLAAS Financial Services, to pewność, iż pieniądze, przeznaczone na zakup nowych maszyn, trafiają bezpośrednio do producenta, a transakcja jest bezpieczna i pewna – tak producent zachęca do skorzystania z finansowania fabrycznego.

Szczegóły dotyczące oferty oraz finansowania firmy Claas w ramach promocji „Przedsmak 2020” znajdziesz na stronie producenta klikając > tutaj < 

(rpf) pp

Udostępnij: