REKLAMA

75 urodziny marki Jeep®

Redakcja - Elektronika i motoryzacja
02.11.2016
chat-icon 0

Wyjątkowe urodziny obchodzone w wyjątkowym towarzystwie, z najbardziej utytułowanym klubem we Włoszech: udany duet dwóch marek o chlubnej przeszłości, Jeepa i Juventusu, oparty na możliwościach podejmowania i pokonywania najtrudniejszych wyzwań.

FCA
REKLAMA

Wyjątkowe urodziny obchodzone w wyjątkowym towarzystwie, z najbardziej utytułowanym klubem we Włoszech: udany duet dwóch marek o chlubnej przeszłości, Jeepa i Juventusu, oparty na możliwościach podejmowania i pokonywania najtrudniejszych wyzwań.

Charakterystyce, która jest zgodna z motto „Jedź, gdzie chcesz, i rób, co chcesz" („Go Anywhere, Do Anything"®). 

W sobotę 29 października br., z okazji meczu Biało-Czarnych i Napoli, marka Jeep® będzie świętowała swoje 75. urodziny na stadionie Juventusu, podczas spektakularnego widowiska świetlnego, które będzie prezentacją najważniejszych momentów w historii marki. 

Zielona murawa stadionu aktualnego Mistrza Włoch zmieni się w białe tło, na którym marka Jeep przedstawi chlubne i przełomowe momenty swojej historii: światła utworzą kontur modelu Willys, a następnie pozostałych modeli, które przyczyniły się do stworzenia wyjątkowego dziedzictwa.

Niesamowite pokaz i gra świateł i laserów przed pierwszym gwizdkiem i w przerwie meczu będą pierwszymi tego typu w Europie. Przy nastrojowej muzyce w tle, prezentacja dotrze do naszych czasów, a Jeep Renegade, kompaktowy SUV Made in Italy, "zmaterializuje się" na boisku.

Jeep Renegade jest modelem, który osiąga rekordowe wyniki sprzedaży zarówno na poziomie europejskim, jak i we Włoszech. W ciągu dwóch lat, kompaktowy SUV marki Jeep wspiął się znacznie na listach sprzedaży w wielu krajach, w tym we Włoszech - największym rynku Renegade'a w regionie - Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Hiszpanii.

Od chwili premiery, zostało sprzedanych prawie 50 000 sztuk Jeepa Renegade'a we Włoszech, a w pierwszych 9 miesiącach 2016 zanotowano 38% wzrost w porównaniu do tego samego okresu w 2015 roku.

Lider w swoim segmencie, wszechstronny SUV oferuje 3 systemy napędu, 3 różne skrzynie biegów, 4 silniki diesel i benzyna o mocy od 105 do 170 KM, 5 różnych poziomów wyposażenia, aż 3 serie specjalne cieszące się dużym sukcesem (Night Eagle, Dawn of Justice e 75th Anniversary) do których, od tego miesiąca dołącza się czwarta: Renegade Desert Hawk, model edycji limitowanej, został zainspirowany jednym z najbardziej ekstremalnych miejsc, gdzie legendarne możliwości terenowe samochodów marki Jeep, jak również poczucie wolności wykraczającej poza znane granice, pozwalają najlepiej wyrazić DNA marki.

Jeep był od zawsze marką pionierską w zakresie nowych segmentów i nowych technologii: w 1941 roku narodziła się legenda wraz z Willys-Overland, pierwszym w historii modelem 4x4, a w 1946 roku, z modelem Willys Wagon, Jeep wymyślił pierwszy Sport Utility Vehicle. 75 niezapomnianych lat, celebrowanych poprzez nowe specjalne edycje "75th Anniversary" oferowane dla całej gamy i świętowanych wraz z klubem piłkarskim mającym 41 milionów kibiców w Europie i ponad 300 milionów na świecie oraz bogaty dorobek pucharowy zarówno w kraju, jak i w rozgrywkach międzynarodowych. 

To udany związek dwóch "drużyn" o długiej i bogatej tradycji, których współpraca trwa już piąty rok. Nieprzypadkowo, marki Jeep i Juventus łączą takie cechy, jak: autentyczność, pasja i umiejętność pokonywania wszelkich trudności i wyzwań.

(rpf) informacja prasowa FCA

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA