fbpx
1/3

Ursus rozbity po zderzeniu z autem dostawczym

Napisał  Gru 14, 2019

W piątkowy poranek strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach-Piankach zostali zaalarmowani o wypadku z udziałem samochodu dostawczego marki Volkswagen i ciągnika rolniczego Ursus.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej 63 w miejscowości Godlewo-Wielkie (woj, mazowieckie, pow. ostrowski, gm. Nur). Strażacy po dotarciu na miejsce po dojechaniu na miejsce zastali pracujący przy zdarzeniu zastęp z OSP Nur, a osoba poszkodowana znajdowała się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Policjanci, że 31-latek z powiatu ostrowskiego kierujący dostawczakiem uderzył w tył nieoświetlonego ciągnika rolniczego, który ciągnął wóz konny. W wyniku uderzenia do szpitala przewieziono 67-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego który kierował ciągnikiem, 31-latek nie doznał żadnych obrażeń. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Dalsze czynności wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

W wyniku wypadku jedna osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala. W akcji ratowniczej brał udział jeden zastęp OSP Boguty-Pianki, jeden zastęp OSP Nur oraz jeden zastęp JRG PSP Ostrów Mazowiecka.

(rpf) pp / Źródło: OSP Boguty Pianki, KPP Ostrów Mazowiecka

Udostępnij:

Skomentuj