REKLAMA

Ciągnik rolniczy przewrócił się na pobocze drogi


To było bardzo niebezpieczne zdarzenie podczas którego ucierpiał kierujący ciągnikiem rolniczym ciągnącym przyczepę wypełnioną ziarnem kukurydzy.

REKLAMA

Wypadek miał miejsce 25 października 2023 roku w miejscowości Grabowiec (województwo lubelskie, powiat zamojski, gmina Grabowiec). Strażaków wezwano do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego ciągnącego przyczepę załadowaną ziarnem kukurydzy.

Gdy ciągnik zjeżdżał z wzniesienia, przewrócił się na pobocze drogi, a na drogę wysypała się zawartość przyczepy. Kierowca ciągnika został ewakuowany przez straż z jednostki OSP KSRG Grabowiec Góra przy pomocy świadków zdarzenia.

Mężczyźnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, założono kołnierz oraz udzielono wsparcia psychicznego do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

Strażacy odłączyli też zasilanie elektryczne w pojeździe i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Działania ratunkowe trwały łącznie ponad godzinę. Na miejscu pracowali ratownicy z JRG w Zamościu, pojazdy z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowcu, Osp Ksrg Grabowiec Góra oraz policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

(rpf) Źródło: KM PSP Zamość


REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


krystian 30.10.2023

niebezpieczna historia

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA