REKLAMA

Znamy medalistów targów AGROTECH Kielce

Redakcja - Technika
20.03.2016
chat-icon 0

Znamy Medalistów i wyróznionych na XXII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2016.Poniżej prezentujemy pełną listę.

REKLAMA

Znamy Medalistów i wyróznionych na XXII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2016.

Poniżej prezentujemy pełną listę.

Po zapoznaniu się z kilkudziesięcioma zgłoszonymi do konkursu wyrobami Komisja Konkursowa XXII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH 2016 w jawnym glosowaniu postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

• Firma SaMasz Sp. z o.o. z Białegostoku za całokształt działań związanych z produkcją maszyn rolniczych i komunalnych.

Złote Medale TARGÓW KIELCE na wystawie AGROTECH 2016 otrzymali:

• Ciągnik rolniczy CASE IH OPTUM 300 CVX produkowany przez CNH Industrial Osterrich GmbH z Austrii zgłoszony przez CNH Industrial Polska Sp. z o.o. z Płocka za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i ergonomicznych.

• Agregaty do siewu bezpośredniego MZURI PRO-TIL produkowane przez MZURI LTD Springfield Farm Wlk. Brytania zgłoszone przez AGRO-LAND Marek Różniak Śmielin za za nowoczesne rozwiązania w technologii uprawy bezorkowej.

• Opryskiwacz samobieżny HERKULES 4000/24/ALU produkowany przez Kujawską Fabrykę Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK Brześć Kujawski za korzystny stosunek ceny do jakości i funkcjonalności.

• Przyczepa transportowa CLAAS CARGOS 750 produkowana przez CLAAS Saulgau GmbH zgłoszona przez CLAAS Polska Sp. z o.o. Niepruszewo za innowacyjne rozwiązania poprawiające manewrowość na polu.

• Asymetryczny dwustrumieniowy rozpylacz eżektorowy IDTA LECHLER produkowany przez LECHLER GmbH Niemcy zgłoszony przez ELEKTRONIC Marek Janus Strzyżowice za innowacyjne rozwiązania w technice 

ochrony roślin.

• System EASY ON BOARD App produkowany przez CLAAS E-Systems KGAmbH & Co KG Niemcy zgłoszony przez CLAAS Polska Sp. z o.o. Niepruszewo za aplikację umożliwiającą komunikację pomiędzy ciągnikiem i współpracującymi maszynami.

• Łubin wąskolistny TANGO wyhodowany przez Poznańską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. Tulce za najpopularniejszą i najszybciej rozwijającą się odmianę odporną na suszę i choroby.

• Odmiana kukurydzy TONACJA wyhodowana przez Hodowlę Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR Smolice za wysoką stabilność plonowania i uniwersalność użytkowania.

Wyróżnienia otrzymali:

• Wał uprawowy składany hydraulicznie TYTAN 600 produkowany przez EXPOM Sp. z o.o. Krośniewice za rozwiązania techniczne spełniające wymagania rolników w uprawie gleby

• Zgrabiarka Kongskilde R+ 1410SB z pokosem bocznym i ramą Multi Link produkowana przez KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. Kutno za rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające prace w terenie pagórkowatym.

• Ładowacz czołowy IT 1600 produkowany przez P.P.H.U. INTER-TECH Piotr Jankowski Zambrów za za uniwersalność zastosowania

• SYSTEM CURVE-Control (Software) produkowany przez MÜLLER ELEKTRONIK GmbH Niemcy zgłoszony przez ELEKTRONIC Marek Janus Strzyżowice za rozwiązanie umożliwiające automatyczną regulację cieczy w 

opryskiwaczu podczas zakrętów.

• EM Naturalnie Aktywny produkowany przez GREENLAND TECHNOLOGIA EM Sp. z o.o. Trzcianka za skład chemiczny sprzyjający środowisku naturalnemu, poprawiający żyzność gleby i kondycję roślin.

Uroczyste wręczenie medali i wyróżnień odbyło się podczas Gali Medalowej AGROTECH 2016, w piątek 18 marca 2016 roku.

(dtr)

fot. agrobrand.pl

 

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA