REKLAMA

Okiem Rolnika: nawożenie obornikiem i orka przedsiewna

Redakcja - Technika
05.09.2016
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Na temat nawożenia organicznego obornikiem i zespołu uprawek przedsiewnych pisaliśmy już na łamach naszego portalu.Na dobry początek tygodnia proponujemy obejrzenie filmu autorstwa użytkownika „AgroTeamWlkp” o nawożeniu pola obornikiem i orce przesiewnej pod pszenicę ozimą.

Youtube
REKLAMA

Na temat nawożenia organicznego obornikiem i zespołu uprawek przedsiewnych pisaliśmy już na łamach naszego portalu. 

Na dobry początek tygodnia proponujemy obejrzenie filmu autorstwa użytkownika „AgroTeamWlkp” o nawożeniu pola obornikiem i orce przesiewnej pod pszenicę ozimą.

Głównymi bohaterami filmu z kategorii techniki rolniczej zostali: ładowarka teleskopowa Case 632 Farmlift, rozrzutnik obornika Apollo 13 w zestawie z ciągnikiem Lamborgini, oraz ciągnik John Deere 6530 z pługiem obrotowym Vogel&Noot xm 950 ST 3+1 skiby. 

Pług obrotowy Vogel&Noot xm 950 ST 3+1 skiby. Dzięki odpowiedniej wielkości mechanizmu obrotowego i ramy pług jest uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym przy traktorach o mocy 140 KM. Dzięki wysokości ramy wynoszącej do 82 cm i odstępowi korpusu 105 cm radzi sobie również z dużymi ilościami resztek pożniwnych. Wyposażony został w 

ścinacze listwowe, 

koło podporowe gumowe 600 mm. Jego 

szerokość robocza jest w standardzie regulowana w przedziale 36-40-44-48 cm. Posiada zabezpieczenie przed kamieniami w postaci śruby przeciążeniowej, opcjonalnie również w wersji półautomatycznej ze spiralną sprężyną lub automatyczne zbezpieczenie przed kamieniami typu NON-STOP z resorem bądź hydrauliczne.

Zachęcamy do podsyłania nam linków do ciekawych filmów o tematyce rolniczej. Najciekawsze opublikujemy na naszym portalu.

(rtr)

Portal rolny www.okiemrolnika.pl codziennie serwuje wiadomości rolnicze z różnych dziedzin rolnictwa: technika rolnicza, uprawa, zwierzęta (bydło mięsne i mleczne, trzoda chlewna, drób), prawo i finanse oraz „więcej niż rolnictwo”. Zapraszamy do współpracy i przesyłania interesujących tematów i materiałów.

AgroTeam Wlkp

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA