REKLAMA

Silny wiatr zerwał dach ze stodoły

Redakcja
05.04.2024
chat-icon 1

3 kwietnia 2024 roku bardzo silny wiatr przeszedł przez wiele regionów w całej Polsce. W niektórych miejscach pojawiły się poważne szkody wyrządzone przez szalejący wiatr.

REKLAMA

Skutki oddziaływania wiatru musieli usuwać strażacy, między innymi z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim.

W miejscowości Aleksandrówka (województwo lubelskie, powiat janowski, gmina Batorz) strażacy musieli interweniować z powodu dachu zerwanego ze stodoły. Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej, które potwierdziły, że zerwany został cały dach ze stodoły o wymiarach 23 metry ma 9 metrów. Zerwany dach oparł się na dachu pobliskiej obory

Zerwany dach z budynku obory częściowo oparł się na dachu obory i budynku gospodarczym. Zwisając i stwarzał zagrożenie dla domowników. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia. Z pomocą narzędzi burzących przystąpili do prac rozbiórkowych konstrukcji dachu. Dodatkowo częściowo uszkodzony dach na oborze i budynku gospodarczym zabezpieczono, poprzez wymianę uszkodzonego eternitu.

(rpf) Źródło: KP PSP Janów Lubelski

chat-icon 1

REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


Roma 07.04.2024

Co za nieszczęście

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA