REKLAMA

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”

Redakcja - Prawo i Finanse
10.01.2018
chat-icon 0

Każdy z laureatów programu promocyjnego „Doceń polskie” otrzymuje pakiet aż 12 różnorodnych narzędzi wspierających jego działalność.

fot. Fotolia.com
REKLAMA

Każdy z laureatów programu promocyjnego „Doceń polskie” otrzymuje pakiet aż 12 różnorodnych narzędzi wspierających jego działalność.

Profesjonalne zdjęcia żywności, konsultacje dot. znakowania żywności, czy wsparcie agencji PR - to tylko kilka przykładów z szerokiej oferty, jaką do wytwórców rodzimych wyrobów kierują twórcy programu „Doceń polskie”.

Najbliższą sposobnością zdobycia godła jakości będzie XXVII atestacja żywności, która odbędzie się 31 stycznia w Sosnowcu. Swój udział w wydarzeniu już potwierdzili producenci z wszystkich województw, ale nadal można przesyłać swoje zgłoszenia. Udział w certyfikacji jest bezpłatny.

31 stycznia zbierze się Loża Ekspertów programu „Doceń polskie”

– Branża spożywcza się zmienia; firmy muszą sprostać różnorodnym oczekiwaniom konsumentów. My także nie stoimy w miejscu: naszymi działaniami chcemy odpowiedzieć na bieżące potrzeby producentów związane z propagowaniem polskich wyrobów i budowaniem rozpoznawalności marki. Oferta skierowana do firm, które zdobędą znak jakości „Doceń polskie” jest systematycznie wzbogacana – mówi Karolina Szlapańska, organizatorka Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Jak dodaje, certyfikat w ozdobnej ramie (idealny do wyeksponowania w sklepie, czy siedzibie firmy) i jego odpowiednik w formie cyfrowej to tylko wstęp do działań oferowanych nagrodzonym producentom.

– Godło jakości jest przyznawane na 2 lata i tak długo trwa nasza współpraca z producentem. Działania rozkładamy w czasie tak, aby nagrodzona firma czerpała maksimum korzyści z posiadania znaku „Doceń polskie ”– wyjaśnia K. Szlapańska.

Nazwa programu jest chroniona jako znak towarowy i zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP, a samo godło „Doceń polskie” może być wykorzystywane na wszystkich polach eksploatacji.

Krótko po audycie nagrodzone firmy otrzymują profesjonalne zdjęcia produktów, którymi mogą dowolnie dysponować, a także zestaw tekstów pomocnych w komunikacji z konsumentami, czy partnerami handlowymi. Opracowane przez agencję PR materiały pozwalają poinformować o zdobytych wyróżnieniach. Firmy otrzymują także bon na indywidualne, jednorazowe konsultacje ze specjalistą reprezentującym Centrum Znakowania Żywności. Dzięki temu można wyeliminować nieprawidłowości na etykiecie nagrodzonego artykułu.

Na tym nie koniec korzyści. Informacje o nagrodzonych wyrobach są (w różnych kontekstach) publikowane w mediach lokalnych i branżowych, na blogu programu, w kwartalniku „Doceń Dobre Wiadomości”, Mapie Dobrego Smaku (zestawieniu uwzględniającym siedziby nagrodzonych firm), jak również w mediach społecznościowych związanych z programem.

Producenci co miesiąc otrzymują specjalne zestawienie obejmujące najważniejsze ze zrealizowanych działań oraz zaproszenia do współpracy, czy udziale w ciekawych wydarzeniach branżowych.

– Angażujemy się w przedsięwzięcia związane z sektorem spożywczym, inicjujemy także własne, takie jak Dzień polskiej żywności. Przy współpracy z laureatami programu inspirujemy do odkrywania bogactwa rodzimej kuchni; zapraszamy do korzystania z kulinarnego e-booka – wylicza Marek Bielski, twórca programu promocyjnego.

– Staramy się elastycznie reagować również na propozycje nagrodzonych firm i wspierać ich inicjatywy. Program prężnie się rozwija, niebawem odbędzie się już dwudziesta siódma atestacja! Niektóre z produktów zostały nagrodzone u progu funkcjonowania programu, a ich kolejna certyfikacja najlepiej świadczy o sile znaku „Doceń polskie” – podsumowuje Marek Bielski.

Więcej informacji na temat korzyści wynikających z posiadania godła jakości, w tym także formularze zgłoszeniowe, są dostępne na stronie internetowej www.DocenPolskie.pl.

(rpf) Informacja prasowa „Doceń polskie”

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA