REKLAMA

Wjechał osobówką w heder ciągnięty przez kombajn

Okres żniwny sprzyja niestety wypadkom z udziałem maszyn żniwnych, które przemieszczają się również po drogach publicznych. Pojazdy te poruszają się wolniej od pozostałych uczestników ruchu, przez co są bardziej narażone na ryzyko kolizji drogowej.

Redakcja - Prawo i Finanse 10.08.2020 chat-icon0

REKLAMA

Dziś przed godziną 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 194 w miejscowości Fałkowo (woj. wielkopolskie, pow. gnieźnieński, gm. Łubowo) samochód osobowy wjechał w przyczepkę z hederem ciągniętym przez kombajn marki John Deere. W wyniku wypadku została uszkodzona przyczepka ciągnąca heder oraz trzy samochody osobowe. 

Wszystkie pojazdy uczestniczące w kolizji poruszały się w kierunku Poznania drogą wojewódzką numer 194, kierowca Volskwagena Passata zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii w pewnym momencie rozpoczął manewr skrętu w lewo z zamiarem wjazdu na posesję. Nie zachował przy tym ostrożności i nie przepuścił wyprzedzających go właśnie dwóch samochodów osobowych (Renault i Audi).

VW Passat został uderzony w lewy bok przez Audi, w które następnie uderzyło Renault, które wpadło do rowu. Audi uderzyło w tył kombajnu (heder wieziony na wózku), po czym wypadło z toru jazdy. Nikt nie odniósł w tym wypadku obrażeń.

Na pasie jezdni w kierunku Gniezna ruch został zablokowany i odbywa się naprzemiennie jednym pasem ruchu. Na miejscu Policyjna Grupa Speed, Straż Pożarna oraz pogotowie.

(rpf) pp / Źródło: OSP Lednogóra


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA