REKLAMA

Ciężarówka przewożąca zboże wypadła z drogi

Dużo szczęścia podczas groźnie wyglądającego wypadku miał kierowca samochodu ciężarowego przewożącego naczepę ze zbożem, bowiem skończyło się jedynie na obrażeniach ciała i hospitalizacji.

fot. st. kpt. Grzegorz Różański / KP PSP Ostróda
Redakcja - Prawo i Finanse 21.04.2022 chat-icon1

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce 19 kwietnia 2022 roku tuż przed godziną dziesiątą na drodze S7 w okolicy miejscowości Rychnowo (województwo warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki, gmina Grunwald). Ciągnik siodłowy przewożący naczepę wypełnioną zbożem wypadł z drogi i stoczył się z kilkumetrowego nasypu do rowu.

W kabinie pojazdu podczas zdarzenia podróżował jedynie kierowca. Jednostka Ratownictwa Gaśniczego z Ostródy wysłała na miejsce wypadku samochód ratowniczo-gaśniczy i samochód rozpoznawczo-ratowniczy. Do akcji ratunkowej zadysponowano również pojazd Ochotniczej Straży Pożarnej w Gierzwałdzie.

- W momencie przybycia służb ratunkowych kierowca znajdował się poza rozbitym pojazdem pod opieką świadków zdarzenia. Był przytomny, ale z widocznymi licznymi obrażeniami. Strażacy udzielili mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali go zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego, który zabrał rannego do szpitala. Ponadto strażacy zabezpieczyli pojazd pod względem pożarowym – informuje st. kpt. Grzegorz Różański z KP PSP w Ostródzie.

(rpf) pp/ Źródło: KP PSP Ostróda


REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


farmer 21.04.2022

gdzie to już są żniwa??? ;-) a tak na serio dobrze ze kierowca nie zginął bo naprawdę źle to wygląda

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA