REKLAMA

Czy nowy C-360 od Ursusa wytrzyma tyle co legendarna „sześćdziesiątka”?

Redakcja - Technika
03.07.2016
chat-icon 0

Polskie ciągniki URSUS jako jedne z pierwszych zyskały przed latyogromną popularnośćwśród polskich rolników. Model C-360 stał się kultowym ciągnikiem rolniczym, niesustannie wzbudza emocje i nadal pracuje w wielu polskich gospodarstwach.

fot. www.ursus.com.pl
REKLAMA

Polskie ciągniki URSUS jako jedne z pierwszych zyskały przed laty 

ogromną popularność 

wśród polskich rolników. Model C-360 stał się kultowym ciągnikiem rolniczym, niesustannie wzbudza emocje i nadal pracuje w wielu polskich gospodarstwach.

Dzisiejsze ciągniki i maszyny noszące logo z niedźwiedziem, powstają na bazie wartości jaką ma dla polskich rolników sama marka Ursus oraz dynamicznego rozwoju firmy w ostatnich latach. Polski producent zaczął wprowadzać na rynek coraz nowocześniejsze ciągniki, mogące konkurować z innymi firmami. Sukcesy Ursusa to nie tylko rodzimy rynek, składają się na nie również kontrakty na sprzedaż prostych ciągników m.in. w Afryce. Można śmiało stwierdzić, że oferta Ursusa to nowoczesność, prosta kunstrukcja i dobra jakość idące w parze z atrakcyjną ceną.

Do asortymentu ciągników produkowanych 

przez Ursusa dołączył ostatnio nowy model noszący oznaczenie sprzed lat czyli C-360. 

Ze starej „sześćdziesiątki” zostały tylko logo i nazwa. Sam ciągnik ma nowoczesny design, który idzie w parze z atrakcyjnym wyposażeniem, co jest efektem przeprowadzonych przez zespół inżynierski fabryki Ursus w ośrodku badawczo-rozwojowym w Lublinie, 

trwających cztery lata prac.

Głównymi zaletami nowej “sześćdziesiątki” są:


– nowoczesny niespełna trzylitrowy, turbodoładowany silnik PERKINS 1103D EURO IIIA


– innowacyjny design


– opcjonalna klimatyzacja


– komfort i zwrotność


– cena – to najtańszy w swojej klasie 

ciągnik na rynku 

Sześćdziesiątka była pierwszym traktorem dla wielu polskich rolników. Niektórzy, pomimo posiadania obecnie innych nowoczesnych ciągników nie zamierzają się rozstać 

ze swoim „starym”. Mamy nadzieję, że nowy model “sześćdziesiątki” będzie rolnikom służył równie długo (przez co najniej 30 lat), tak jak jego poprzednik.

(rtr)

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA