REKLAMA

Michał Kołodziejczak: „Zorganizujemy strajk, który udowodni siłę rolników”

Redakcja - Prawo i Finanse
13.12.2018
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

– Walczymy o to, co jest konieczne, o to, co jest słuszne – powiedział Michał Kołodziejczak w wywiadzie dla money.pl.Zaprzeczył również, by działania, które prowadzi wraz z rolnikami to „opozycja” taka jak np. partie „Teraz”, „Nowoczesna” czy też „Platforma Obywatelska”

fot. Profil FB Michał Kołodziejczak
REKLAMA

– Walczymy o to, co jest konieczne, o to, co jest słuszne – powiedział Michał Kołodziejczak w wywiadzie dla money.pl. 

Zaprzeczył również, by działania, które prowadzi wraz z rolnikami to „opozycja” taka jak np. partie „Teraz”, „Nowoczesna” czy też „Platforma Obywatelska”

– My mamy za sobą bardzo dużo ludzi w Polsce – mówi Kołodziejczak.Lider Unii Warzywno-Ziemniaczanej zapytany o to, czy zaplanował wczorajszy protest w czasie głosowania nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego, odpowiedział:

– Nie śledzę kalendarza sejmu, mnie wotum zaufania dla sejmu całkowicie w tej chwili nie interesuje.Michał Kołodziejczak dodał też, że nie wie co jest zaplanowane w kalendarzu sejmu na najbliższe dwa tygodnie. Zadeklarował, że czas antenowy w głównych kanałach telewizyjnych w tym okresie również będzie politykom „zabrany”.

– Po wieczornych wywiadach ministra Ardanowskiego jesteśmy zdecydowani o założeniu ogólnopolskiego komitetu strajkowego. Będziemy organizować strajk taki, który udowodni siłę polskich rolników.

– Wczoraj nie było partyzantki, wczoraj była bardzo dobrze przygotowana akcja, pierwszy raz w Polsce w taki sposób została wyhamowana autostrada – dodał Michał Kołodziejczak.

(rpf) jp / źródło: money.pl

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA