REKLAMA

27-latek skradł części, które zamontował w swoim kombajnie

Redakcja
20.08.2023
chat-icon 0

Bardzo nietypowy i bezczelny sposób na naprawę własnego kombajnu do zbioru ziemniaków znalazł mieszkaniec powiatu bydgoskiego, który w celu naprawy własnego sprzętu okradł innego rolnika.

fot. KPP Radziejów
REKLAMA

Policjanci wydziału kryminalnego z Radziejowa (województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski) zajęli się sprawą kradzieży po zgłoszeniu od poszkodowanego, któremu skradziono części z kombajnu ziemniaczanego. Straty zostały przez niego wycenione na 12 tysięcy złotych.

Kryminalnym zaledwie kilka dni zajęło ustalenie, że związek z tą sprawą może mieć 27-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. Przeszukanie jego posesji doprowadziło policjantów do skradzionych części, które były zamontowane w kombajnie należącym do podejrzanego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do winy.

- Teraz czeka go wizyta w sądzie. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje aspirant sztabowy Marcin Krasucki - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

(rpf) Źródło: KPP Radziejów

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA