fbpx
Nie żyje 62-latek przygnieciony przez maszynę rolniczą fot. Adobe Stock

Nie żyje 62-latek przygnieciony przez maszynę rolniczą

Napisał  Sty 05, 2022

Praca w gospodarstwie rolnym jest obarczona dużym ryzykiem wypadku, ciężkie maszyny, trudne warunki atmosferyczne, czy też praca ze zwierzętami – to wszystko wymaga od rolnika ciągłej, zwiększonej czujności, po prostu trzeba mieć oczy „dookoła głowy”.

Niestety śmiertelny okazał się wypadek, który miał miejsce wieczorem 4 stycznia 2022 roku w miejscowości Krojczyn (województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Dobrzyń nad Wisłą). 61-letniego mężczyznę przygniotła ładowarka rolnicza. O zdarzeniu poinformowała na swojej stronie internetowej TVP3 Bydgoszcz.

Do wypadku doszło we wtorek wieczorem we wsi Krojczyn w gminie Dobrzyń nad Wisłą. 61-letni mężczyzna został przygnieciony przez ładowarkę rolniczą. Niestety nie udało się go uratować.

Zgłoszenie o wypadki wpłynęło do strażaków po godzinie 21.00, gdy przybyli na miejsce zdarzenia mężczyzna był już wyciągnięty spod maszyny. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego wraz ze strażakami podjął próbę reanimacji mężczyzny, niestety trwająca pół godziny próba okazała się bezskuteczna. Nie znane są obecnie okoliczności wypadku, które zostaną zbadane przez policję pod nadzorem prokuratora.

(rpf) pp / Źródło: TVP3 Bydgoszcz

Udostępnij:

Rzuć na to okiem!