REKLAMA

Ciągniki Crystal – prosta konstrukcja w dobrej cenie

Redakcja - Technika
27.04.2016
chat-icon 0

Firma CRYSTAL ORION, podobie jak wielu innych producentów ciągników rolniczych, odnotowuje z każdym rokiem wzrost sprzedaży ciągników o mocy od 136 do 270 KM. Producent z Sieradza swoje traktory i części zamienne sprzedaje w wielu krajach Europy.

Crystal Traktor
REKLAMA

Firma CRYSTAL ORION

, podobie jak wielu innych producentów ciągników rolniczych, odnotowuje z każdym rokiem wzrost sprzedaży ciągników o mocy od 136 do 270 KM. Producent z Sieradza swoje traktory i części zamienne sprzedaje w wielu krajach Europy.

Jak podaje producent, ciągniki tej firmy cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, zapewniającymi dużą efektywność i ekonomię pracy przy zachowaniu najwyższych norm ochrony środowiska.

Przyjrz

yjmy się zatem dostępnym opcjom wyposażenia:

standardowe:

opcjonalne:

 

Traktory ORION wyposażone są w silniki z systemem Common Rail, które cechuje bardzo niska emisja spalin, spełniającą normy EURO III, niskie zużycie paliwa oraz bardzo dużą żywotność i niezawodność.

Producent zapewnia, że skrzynia biegów zapewnia bardzo wysoką funkcjonalność oraz efektywność pracy ciągnika. Posiada 36 lub 40 przełożeń do przodu i 12 lub 40 do tyłu. Może poruszać się w przedziale od 0,3 do 50 km/h.

Ciągnik wyposażony został w system Power Shuttle, który pozwala na trzy lub czterokrotną zmianę biegów pod obciążeniem oraz zmianę kierunku jazdy bez użycia pedału sprzęgła. Został on także wyposażony w reduktor biegów pełzających, dzięki któremu możemy uzyskiwać bardzo małe prędkości. Crystal to niewątpliwie nowoczesna technika rolnicza, która jest dostępna w przystepnej cenie i w przyzwoitej jakości.

(rtr)chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA