REKLAMA

Czy internet pomoże w promocji wiejskich produktów?

Redakcja - Elektronika i motoryzacja
12.09.2016
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, organizuje w dwóch terminach: 3-7 października oraz 14-18 listopada 2016 r. innowacyjne szkolenie dotyczące zastosowania nowoczesnych narzędzi marketingowych.

fotolia
REKLAMA

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, organizuje w dwóch terminach: 3-7 października oraz 14-18 listopada 2016 r. innowacyjne szkolenie dotyczące zastosowania nowoczesnych narzędzi marketingowych.

Tematem przewodnim będzie wykorzystanie mediów społecznościowych, w promowaniu i komercjalizacji lokalnych produktów z obszarów wiejskich. Szkolenie będzie łączyć wykłady z wyjazdem studyjnym, podczas którego zorganizowane będą zajęcia warsztatowe. Uczestnicy posiądą wiedzę z zakresu narzędzi i programów wspomagających opracowanie materiałów marketingowych publikowanych w mediach społecznościowych.

W części praktycznej zaprezentowane zostaną gospodarstwa oferujące lokalne produkty – żywnościowe i turystyczne – a rolą uczestnika będzie sporządzenie prostego materiału video promującego odwiedzane miejsca i oferowane w nich produkty. Atrakcją szkolenia będą także wykłady dotyczące blogów kulinarnych oraz warsztaty kulinarne z udziałem blogerki. Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby z terenu Wielkopolski: przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, jednostek doradztwa rolniczego, jednostek samorządowych, a także osoby będące przedsiębiorcami, usługodawcami – zainteresowane rozwijaniem produktów i usług lokalnych na terenie Wielkopolski.

Na realizację szkoleń CDR O/Poznań uzyskało dofinansowanie w ramach Planu Operacyjnego KSOW na rok 2016 w Województwie Wielkopolskim. Dzięki dofinansowaniu uczestnicy ponoszą jedynie koszt noclegów, natomiast zwolnieni są z opłat za szkolenie, wyżywienie oraz transport podczas wyjazdu studyjnego. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym harmonogramie szkolenia oraz karcie zgłoszenia uczestnictwa. UWAGA! Ze względu na realizację szkolenia w dwóch terminach, proszę pobrać kartę zgłoszenia dedykowaną danemu terminowi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o wpisie na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwotnie zakładany termin wrześniowy został przełożony na listopad br., zgodnie z datami szkoleń podanymi powyżej.

Szkolenie odbędzie się w CDR w Brwinowie, Oddział Poznań, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań i rozpoczęte będzie w poniedziałek, śniadaniem dla uczestników o godzinie 9:00.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje jedynie noclegi i wynosi 100 zł od osoby za noclegi w gospodarstwie agroturystycznym podczas wyjazdu studyjnego (łączny, obowiązkowy koszt obu nocy, płatny na miejscu, w gospodarstwie) oraz 60 zł od osoby za noc w CDR O/Poznań (płatne przelewem, informacja na karcie zgłoszenia).

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w CDR O/Poznań w dniu poprzedzającym szkolenie, w miarę dostępności miejsc noclegowych. W tej sprawie prosimy o przesłanie informacji w e-mailu, wraz z przesłaniem kart zgłoszeniowych. W przypadku pytań dotyczących wyboru terminu szkolenia lub innych zagadnień organizacyjnych, prosimy o kontakt (osoby do kontaktu podane poniżej).

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 31 września 2016 r., e-mailem /skan/: poznan@cdr.gov.pl, faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Osoby do kontaktu w sprawie organizacji i rekrutacji:

Przemysław Lecyk i Grzegorz Cetner – Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich tel. 61 823 20 81 w. 124; e-mail: p.lecyk@cdr.gov.pl lub g.cetner@cdr.gov.pl

Do pobrania:

- harmonogram zajęć

- karta zgłoszenia uczestnictwa – termin 3-7. X 2016 r.
- karta zgłoszenia uczestnictwa – termin 14-18. XI 2016 r.

źródło: Krajowa Sieć Obszarów Wieljskich

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA